O mnie


Cześć! Nazywam się Marta Kowal i uwielbiam czytać książki. Więcej szczegółów? Jestem mamą Ignacego i żoną swojego Męża. Mam bibliofilskie skłonności, odkrywam dla siebie świat komiksów, wciąż poszukuję muzycznych wrażeń, dbam o swoją hobbicką duszę, kocham poezję, morze, psy i ptaki.

Z zawodu jestem bibliotekarką, ale moje życie potoczyło się tak, że nie pracuję w zawodzie, dlatego gadanie o literaturze nadrabiam w tym miejscu. Od 2012 r. publikowałam na blogu All You Need Is Book, który później ewoluował w Zaczytaną mamę. Jednak z czasem poczułam, że muszę opanować chaos, który powstał w moim małym internetowym świecie i rozdzielić blog na dwie różne strony. Stąd pomysł na to miejsce. Dlatego jeśli lubisz komiksy i literaturę z górnej półki, to trafiłeś idealnie.

Ex libris Marty to mój pamiętnik z przeczytanych lektur i towarzyszących im emocji. Zarówno tych dawnych, jaki i zupełnie nowych i świeżych. Jeśli zechcesz zostać ze mną na dłużej, to z przyjemnością oprowadzę Cię po moim książkowym świecie. Natomiast jeśli lubisz literaturę dziecięcą, gry, zabawy i wygłupy, to wpadnij na zaczytanamama.pl.

W sprawach wszelakich pisz śmiało na adres: martakowalik16@gmail.com

Masz ciekawą propozycję współpracy? Szukasz patrona dla swojej książki? Liczysz na szczerą opinię? Napisz, na pewno się dogadamy.

W każdy tekst wkładam mnóstwo serca i energii, dlatego pamiętaj, że potrzebuję czasu na lekturę, przemyślenia i przygotowanie estetycznych zdjęć.

Photobucket        

Mój Instagram