Przeczytałam w tym roku około dwudziestu książek o tematyce religijnej. Większość z nich była bardzo dobra (chyba tylko jedna zupełnie mi się nie podobała), a kilka naprawdę znakomitych, o których będę pamiętać do końca życia i wracać do nich w poszukiwaniu wzmocnienia i pocieszenia. Jedną z takich publikacji jest „Czy Bogu na pewno nic się nie wymyka?” Katarzyny Olubińskiej i ojca Krzysztofa Pałys OP.
Subtelna, czuła i piękna – w okładce odbija się wnętrze najnowszej książki Kasi Olubińskiej „Szczęście w wielkim mieście”. Siedem wywiadów w połączeniu z osobistą historią autorki, tworzą otulającą całość, która rozgrzewa i napełnia serce optymizmem.